English فارسی

نظافت صنعتی در حوزه های مختلف تولید

نظافت صنعتی فرآیندی است که به منظور پاکسازی خطوط تولیدی از هر گونه اثرات ناشی از تولید صورت می پذیرد . شرکت ستاره سفیران آینده با توجه به تجربیات ارزشمند در خطوط شرکتهای معظم تولیدی کشور یکی از شرکت های صاحب نام در این حرفه می باشد. که در زیر  به بخشی از این خدمات اشاره می شود.

این خدمات شامل سرویس و نگهداری تونل شستشو PT،تونل رنگ ED،رکتیفایر ED،مخازن و دامپ تانک ها ،کوره های پخت رنگ،Working Area (پوست خشک و صافکاری،پوستاپ،رتوش و ماینور ) کابین قیرپاشی UBS و سیلر کاری ، کابین های رنگ آستر،رنگ رویه،Black Out و Repair ،پلنیوم کابین ها،هواسازها،مخازن اصلی رنگ و واش چمبر،آبشارها،سیر کلاسیون PMR،واحد RO،کابین شستشوی اسکیدها وگرتینگ ها و سایر تجهیزات و محوطه عمومی سالن های تولیدی می باشد.

  • حوزه نگهداری سانترال رنگ و سیلر و قیرپاشی:

سرویس تجهیزات ستلایت کابین های رنگ رویه و آستری،سرویس پمپ های دیافراگمی،همزن ها،پمپ های پیستونی،واحد های مراقبت هوا،شیرهای پنوماتیک،شیلنگ ها،لوله های رنگ،حلال و مواد شیمیایی،سرویس سیستمهای Hose Tower،پیستوله ها و گان های پاشش ثابت و متحرک رنگ،کلر،سیلر،قیر که توسط اپراتور و یا ربات مورد استفاده قرار می گیرند؛سرویس المانهای یدکی و رزرو و اتصالات موجود در مسیر انتقال و پاشش رنگ، بهسازی و اصلاحات تجهیزات انتقال(شامل لوله های رنگ و اتصالات مربوطه از سانترال تا پاشش در کابین ها ) و انجام سرویس های دوره ای کلیه تجهیزات