مراسم معارفه مدیر عامل شرکت ستاره سفیران آینده برگزار شد

 

مراسم معارفه مدیر عامل شرکت ستاره سفیران آینده با حضور جناب آقای دکتر محمدرضا حیدری کرد زنگنه مدیر عامل و عضو موظف هیات مدیره شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا و جمعی از مدیران هلدینگ و مدیران شرکت ستاره سفیران آینده در روز دوشنبه مورخ 98/03/20 رأس ساعت 11 برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی در این مراسم آقای حیدری کرد زنگنه در خصوص ماموریت، فعالیتها و عملکرد شرکت ستاره سفیران آینده توضیحاتی ارائه نمودند و ابراز امیدواری کردند که با کوشش و همدلی و تشریک مساعی کارکنان و مدیران این شرکت، مسیر ترقی و تعالی بهتر از گذشته پیموده شود.

مدیر عامل سمیکو در ادامه مراسم با تشکر از زحمات مهندس نکونام مدیرعامل سابق این شرکت، از ایشان به عنوان مدیری توانمند و با اخلاق و فعال یاد کردند و تلاشهای مثمرثمر و صادقانه و عملکرد بسیار خوب مدیریتی ایشان را در راستای بهبود عملکردها و سودآوری شرکت ستاره سفیران طی دوران مسئولیت دانستند و اظهار داشتند که آقای نکونام بعنوان رئیس هیات مدیره در شرکت ستاره سفیران آینده انجام وظیفه خواهند نمود. سپس به معرفی مهندس بوذری و شرح سوابق خدمتی ایشان پرداختند و با ابلاغ حکمی مهندس بوذری را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت ستاره سفیران منصوب و برای ایشان و مجموعه همکاران در این شرکت آرزوی توفیق نمودند.

در ادامه مهندس بوذری مدیرعامل جدید شرکت ستاره سفیران ضمن اظهار خوشنودی از حضور در این جمع و تشکر از حسن نظر و انتصاب ایشان به عنوان مدیرعامل ستاره سفیران ، به معرفی و بیان دیدگاه ها و اهم برنامه های خود پرداختند.